Sandezia 4 kg
  • Sandezia 4 kg

Sandezia 4 kg

80-02
22,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
>Zdobędziesz 22 pkt. Zdobędziesz 22 pkt. (opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Klientów).
Na Twoim koncie przybędzie 22 pkt., które można zamienić na kupon o wartości 0,66 zł.

Zapytaj o produkt

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!
Zamknij

SANDEZIA preparat do suchej dezynfekcji.

SANDEZIA SUCHA DEZYNFEKCJA to preparat do dezynfekcji klatek hodowlanych i budynków inwentarskich. Produkt skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, pasożyty i grzyby. Niszczy stadia larwalne much i innych owadów znacząco redukując ich liczbę.

SANDEZIA działa szczególnie w zawilgoconych pomieszczeniach. Intensywnie osusza mokrą ściółkę zapobiegając przekształcaniu się mocznika  w  amoniak i wydzielaniu się szkodliwych gazów. Preparat utrzymuje niskie PH, uniemożliwiając rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów. Zmniejsza ilość chorób w stadzie, ogranicza stosowanie antybiotyków i redukuje koszty leczenia, a w przypadku wystąpienia infekcji wspomaga leczenie. Dzięki wysokiemu skoncentrowaniu składników mineralnych, preparat jest ekonomiczny i bardzo wydajny.

SANDEZIA ma działanie inhalacyjne, pomagające w oczyszczaniu dróg oddechowych zwierząt. Udowodniono poprawę efektów chowu, dzięki lepszemu dotlenieniu zwierząt, jak i zmniejszonej ilości przyswajalnych substancji toksycznych. Preparat powinno się stosować regularnie oraz gdy istnieje niebezpieczeństwo powstanie chorób infekcyjnych np. w okresach okołoporodowych, przy odsadzaniu zwierząt od matek oraz przenoszeniu ich do innych pomieszczeń.

SANDEZIA nie odkłada się w organizmie zwierząt, więc nie ma konieczności stosowania okresów karencyjnych przed ubojem. Nie wykazano żadnych objawów ubocznych, nawet po spożyciu preparatu przez zwierzęta. Produkt może być stosowany w obecności zwierząt. Nadaje się do dezynfekcji środków transportu zwierząt i urządzeń do produkcji pasz. Preparat można stosować do wszystkich typów podłóg, ściółek, rusztów i posadzek.

SANDEZIA zwiększa zawartość związków azotowych w oborniku i gnojowicy powodując zwiększenie plonów przy użyciu takiego nawozu naturalnego.

Stosowanie: rozsypać na powierzchnię dezynfekowaną
Ilość: 50- 100 gram/m2 
Skład: substancja czynna - sól sodowa N-mnonchlorotoluenosulfamidu (0,25% w 100 g preparatu), składniki mineralne, aromat eukaliptusa.

80-02
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

9 innych produktów w tej samej kategorii: