Sandezia 10 kg USZKODZONY WOREK
  • Sandezia 10 kg

Sandezia 10 kg USZKODZONY WOREK

80-03
36,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
>Zdobędziesz 36 pkt. Zdobędziesz 36 pkt. (opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Klientów).
Na Twoim koncie przybędzie 36 pkt., które można zamienić na kupon o wartości 1,08 zł.

Zapytaj o produkt

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!
Zamknij

SANDEZIA preparat do suchej dezynfekcji.

USZKODZONY WOREK!!! Nieznaczny ubytek zawartości.

USZKODZONY WOREK!!! Nieznaczny ubytek zawartości.

SANDEZIA SUCHA DEZYNFEKCJA to preparat do dezynfekcji klatek hodowlanych i budynków inwentarskich. Produkt skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, pasożyty i grzyby. Niszczy stadia larwalne much i innych owadów znacząco redukując ich liczbę.

SANDEZIA działa szczególnie w zawilgoconych pomieszczeniach. Intensywnie osusza mokrą ściółkę zapobiegając przekształcaniu się mocznika  w  amoniak i wydzielaniu się szkodliwych gazów. Preparat utrzymuje niskie PH, uniemożliwiając rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów. Zmniejsza ilość chorób w stadzie, ogranicza stosowanie antybiotyków i redukuje koszty leczenia, a w przypadku wystąpienia infekcji wspomaga leczenie. Dzięki wysokiemu skoncentrowaniu składników mineralnych, preparat jest ekonomiczny i bardzo wydajny.

SANDEZIA ma działanie inhalacyjne, pomagające w oczyszczaniu dróg oddechowych zwierząt. Udowodniono poprawę efektów chowu, dzięki lepszemu dotlenieniu zwierząt, jak i zmniejszonej ilości przyswajalnych substancji toksycznych. Preparat powinno się stosować regularnie oraz gdy istnieje niebezpieczeństwo powstanie chorób infekcyjnych np. w okresach okołoporodowych, przy odsadzaniu zwierząt od matek oraz przenoszeniu ich do innych pomieszczeń.

SANDEZIA nie odkłada się w organizmie zwierząt, więc nie ma konieczności stosowania okresów karencyjnych przed ubojem. Nie wykazano żadnych objawów ubocznych, nawet po spożyciu preparatu przez zwierzęta. Produkt może być stosowany w obecności zwierząt. Nadaje się do dezynfekcji środków transportu zwierząt i urządzeń do produkcji pasz. Preparat można stosować do wszystkich typów podłóg, ściółek, rusztów i posadzek.

SANDEZIA zwiększa zawartość związków azotowych w oborniku i gnojowicy powodując zwiększenie plonów przy użyciu takiego nawozu naturalnego.

Stosowanie: rozsypać na powierzchnię dezynfekowaną
Ilość: 50 gram/m2
Skład: substancja czynna - sól sodowa N-mnonchlorotoluenosulfamidu (0,25% w 100 g preparatu), składniki mineralne, aromat eukaliptusa.

80-03
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

10 innych produktów w tej samej kategorii: