Owoskop do prześwietlania jaj prześwietlarka jaj

Owoskop do prześwietlania jaj prześwietlarka jaj

60-50.5
40,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
>Zdobędziesz 40 pkt. Zdobędziesz 40 pkt. (opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Klientów).
Na Twoim koncie przybędzie 40 pkt., które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.

Zapytaj o produkt

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!
Zamknij

Owoskop do prześwietlania jajek

Poręczny i precyzyjny owoskop przeznaczony jest do prześwietlania jaj w celu oceny rozwoju zarodka w czasie inkubacji. Owoskop wyróżnia się wysoką jakością wykonania, małymi rozmiarami oraz zasilaniem na baterie AA (brak w zestawie). Dzięki tej opcji urządzenie nie wymaga bezpośredniego podłączenia do prądu i może być używane w dowolnym miejscu.

Urządzenie emituje inensywne światło, które bez problemu pozwoli na sprawdzanie jaj od różnych gatunków drobiu oraz ptaków. Strumień światła rożswietla całe jajko, umożliwia to dokładne wykonanie oceny stanu rozwoju zarodka. Wykonane w obudowie odpowiednio wyprofilowane zagłębienie, ułatwia ułożenie jajka. Żarówka nawet przy długotrwałej pracy nie osiąga wysokiej temperatury, która mogłaby wpłynąć negatywnie na procesy rozowju zarodka.

                                            .

Owoskop został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyróżnia się również gładką powierzchnią oraz estetycznym wyglądem.

Jak wykonać zabieg prześwietlania jaj?

Należy pamiętać aby prześwietlanie jaj wykonać już między 7 a 10 dniem inkubacji. Warto wykonywać tą czynność raz na tydzień w celu oceny prawidłowego rozwoju. Ten proces pozwoli wyeliminować niezalężone oraz obumarłe jajka, które mogą stanowić zagrożenie dla prawidłowo rozwijających się zarodków i embrionów. Prześwietlanie należy wykonać w pomieszczeniu przy zgaszonym świetle.

Dodatkowe informacje:

  • wysoka jakość wykonania
  • zasilanie na 3 baterie AA (brak w zestawie)
  • długa żywotność żarówki
  • gwarancja 24 miesiące
  • powierzchnia łatwa do zdezynfekowania
60-50.5
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: